Lois Güzellik Merkezi

Le top Eleonore Toulin’ın Güzellik Sırları

Genç Fransız 24 yaşında, Ford Models ajansı, onun güzelliği ve yaşam tarzı alışkanlıkları tümünü anlattı.

OĞLU MAKYAJ

“Ben nadiren olmadan dışarı çıkmak kapatıcı, ben Maybelline Kapak Çubuk seviyorum. Için allık, ben mutlak bir klasik yuvarlak davayı Bourjois duyuyorum. Akşamları, benim kirpiklerini ve Yüksek & Naughty Lash maskara MAC kötüye kıvrılıp istiyorum: iki fırça etkileyici bir hacme sahip için mükemmeldir. ”

ONUN GÜZELLIĞI RITÜEL

“Sonra kapsamlı bir temizlik Sensibio H2O Bioderma, ben Güzellik Su Caudalie sonra Serum Kırışıklık Karşıtı Savunma bir damla uygulamak sprey. Ben krem Sorbet Nemlendirici kendi Vinosource bir dab ile sona erer. Nadiren sakız yüzümü, ama ben sık sık Yatıştırıcı Nem Maskesi Avene kullanın. Vücut için, ben jel Surgras Dermatolojik Uriage ve Taze Süt Vücut Diptyque duş bağımlıyım. ”

up.jpg yapmak
SAÇI PROGRAMI

“Bu minimalist! Ben renk asla ve ben kuaföre gitmiyorum. Ben fotoğraf çekimleri benim ani kesti. Ama bakım için, ben her zaman benim sivri beslemek için benim banyoda Mutlak Keratin Rene Furterer bir pot var, ciddiyim. ”

YA DA MANIKÜR-PEDIKÜR

“Ben enstitü Sophie Sun Beauty (17, rue Paul Bert-Paris-11e) kızlar uzman ellerde tırnaklarımı emanet. Renkli el Ben, klasik bir güzel kırmızı veya çıplak değilim. ”

Kötü 2.jpg
ONUN SUÇLU ZEVK

“Spagetti alle vongole! Ben tatlı hoşgörü tür değilim, ama makarna iyi bir tabak, Paris’i geçebilir. ”

ONUN RAHATLATICI BIR MOLA

“Nanashi Restaurant (57, rue Charlot, Paris-üçüncü) A taze meyve suyu vitamin üzerinde stok. ”

( google translate ile çevirilmştir )

Yazar: Epilasyon Salonu
Epilasyon Salonu'nda Güzellik Uzmanı Estetisyen

Yorum Yazın

E-Mail Adresiniz Yayımlanmayacak.


*