4 Başlıklı Led Terapili Masaj Destekli Cryo “Soğuk” Lipoliz Cihazı

Yağlardaki triglyceridler düşük ısıda katı hale dönüştürülür. Hedeflenen yağ parçaları için gelişmiş soğutma teknolojisi kullanılır. Bu hassas soğutmaya maruz kalan yağ tabakasının kalınlığı, çevre dokulara zarar verilmeden kademeli olarak incelir. Tedavi edilen yağ hücreleri, vücudun normal metabolizma çalışması sürecinde elemine edilir.Yağlardaki triglyceridler düşük ısıda katı hale dönüştürülür. Hedeflenen yağ parçaları için gelişmiş soğutma teknolojisi kullanılır. Bu hassas soğutmaya maruz kalan yağ tabakasının kalınlığı, çevre dokulara zarar verilmeden kademeli olarak incelir. Tedavi edilen yağ hücreleri, vücudun normal metabolizma çalışması sürecinde elemine edilir.
Sistem kullanılacak her bölgeye özel 4 adet farklı boyda elliğe sahiptir. Başlıklar büyüklüklerine göre 100, 150, 200 ve 300’lüktür.

300’lük başlık tamamen özel hastalar için dizayn edilmiştir.Aynı anda ( 300’lük başlık hariç) 2 başlık kullanılabilir.En iyi cilt koruması için soğutma sistemi mükemmelleştirilmiştir.Uygulama sırasında aktif olan Led Terapi ile;
a) Soğutma sırasındaki şişme azaltılır.b) Kan dolaşımı hızlandırılırc) Aktiviteyi arttırmak için oksijen hızlandırılır.

Gelişmiş vakum pompası sayesinde, yağ hücreleri komple uygulama içine alınır.M1 modu tüm hastalar için en uygun mod haline getirilmiştir.Uygulama boyunca sistem tarafından yapılan masaj, tedaviyi keyifli hale dönüştürmektedir.Uygulama sırasında bölgeye göre oluşturulmuş 4 farklı membran kullanılır.
Teknik Parametreler
Voltaj Gereksinimi: AC 110 V/220V 50-60 HzGüç: 800VAEkran: 10 inç, renkli, dokunmatikSoğutma: -13, -5°CBasınç: 0-100 KpaSoğutma Suyu: Saf SuZaman: 0-120 dak.Sigorta: F2AL250VÇalışma Sıcaklığı: 5°C – +40 °CAtmosferik Basınç: 80Kpa – 106KpaPaket Ebadı: 60 x 57 x 138Ağırlık: 70 Kg

ES LİTE MEDİKAL İLETİŞİM
TEL: 05536077752

Facebook: Esliteicelaser
İnstagram: Esliteicelaser

Yazar: Epilasyon Salonu
Epilasyon Salonu'nda Güzellik Uzmanı Estetisyen

Yorum Yazın

E-Mail Adresiniz Yayımlanmayacak.


*

Enter Captcha Here : *

Reload Image