Lois Güzellik Merkezi

Erkekler için lazer epilasyon

Young man with beard looking away against purple wall

Zaman ilerledikçe erkekler de en az bayanlar kadar bakımlı olmaları konusunda hemfikir oldular. Gerçekten de tüy sorunu uzun yıllar boyunca sadece bayanların sorunu gibi görünse de artık erkekler de bu durumdan rahatsız olmaya başladılar. Yoğun kıl sorunu olan erkekler bu konudan kurtulabilmek adına nasıl uygulamalar yaptırmaları gerektiğini merak ediyorlar.
Sağlık merkezimizde erkekler için de lazer epilasyon uygulamaları bulunmaktadır. Böylece acısız ve de en hızlı yoldan erkekler de kıl ve tüy sorunlarından kurtulabilirler. Erkekler için elmacık kemiği, yüz bölgesi, sırt bölgesi, kaş arası, göğüs kılları gibi bir çok alanda lazer uygulama tedavisi uygundur. Sağlık merkezimize gelerek bu uygulamalardan yararlanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Ten Rengi Önemli Midir?

Lazer epilasyon uygulamasında bir çok farklı etken bulunmaktadır. Bu uygulamada ten renginin önemli olup olmadığı gerçekten de merak edilen bir durumdur. Bu uygulamada kesinlikle ten rengi büyük bir önem taşımaktadır. Aslında uygulamanın en etkili şekilde yapılabilmesi adına açık ten rengi ve de koyu tüy rengi önem taşımaktadır. Bu şekilde uygulama daha etkili bir şekilde olacaktır.

Tüy kalınlığı yerinde olan ve de ten rengi açık olan kişilerde bu uygulama kesinlikle çok daha etkili olacaktır. Siz de bu şekilde bir uygulama yaptırmak istiyor iseniz ve de uygulama süresini belirlemek istiyor iseniz sağlık merkezimize gelebilir ve de burada seans sayınızı belirleyebiliriz.

Lazer Epilasyon Fiyatları?

Sağlık merkezimizde bulunan lazer uygulamalarından yararlanmaya karar verdiğiniz zaman aklınıza bu uygulamanın ne kadar ücret gerektirdiği durumu gelir. Ancak lazer uygulamalarında net bir rakam vermek genelde kolay değildir. Çünkü uygulama fiyatını belirleyecek 3 faktör bulunmaktadır. İlk olarak seçmiş olduğunuz lazer tekniği fiyat konusunda bir belirleyicidir.

Ardından ten renginiz ve tüy renginizde fiyat belirlenirken önem taşımaktadır. Tabii ki de tüm bunların dışında uygulama yapılacak olan alanın genişliği de fiyat konusunda belirleyici bir unsur olacaktır. O nedenle siz lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğiniz zaman sağlık merkezimize uğramalısınız. Biz uygulama yaptıracağınız bölgeye göre size özel bir fiyat seçeneği belirleyebiliriz.

Yazar: Epilasyon Salonu
Epilasyon Salonu'nda Güzellik Uzmanı Estetisyen

Yorum Yazın

E-Mail Adresiniz Yayımlanmayacak.


*